درباره ما

شرکت پتروسازه یکی لز پیشگامان صنایع در زمینه تامین و تجهیز شیرآلات صنعتی و کنترل آلات صنعتی مطابق با استانداردهای روز جهانی در خدمت تولیدکنندگان عزیز می باشد.

 این مجموعه با سالها سابقه درخشان و در پی تعهد به تعالی خود نسبت به مشتریان عزیز این مجموعه و صنعت گران شریف در سال 1390 از بین بزرگان صنایع ایران جزو 100 شرکت شاخص و برتر فعال در حوزه انرژی انتخاب شده است و هم ردیف شرکتهایی چون نفت لاوان، شرکت پارس، پتروشیمی شیراز و ... قرار گرفته است.

 همچنین این شرکت موفق به دریافت 2 استاندارد مدیریت کیفیت ISO9001  و رضایتمندی مشتری ISO10002  گردیده است که جز با رضایت کامل مشتریان این مجموعه میسر نمی گردید.

در همین راستا رئیس کمیسیون انرژی مجلس طی ارسال تقدیر نامه ای از این شرکت قدردانی کردند .

 شرکت پتروسازه به عنوان تامین کننده دائمی شیرآلات صنعتی کلیه شرکتهای نفتی، پتروشیمی، پالایشگاهی، نیروگاهی، صنایع دفاع، صنایع هسته ای، صنایع غذایی، صنایع داروئی، صنایع لبنی، صنایع کاغذ سازی و شرکتهای پیمانی EPC  و با یاری خداوند متعال و حمایت شما مصرف کنندگان گرامی از کالاهای این شرکت و تلاش بی وقفه مدیریت و کارکنان این شرکت بتوانیم گامی بلند در جهت شکوفایی هر چه بیشتر صنایع کشور عزیزمان ایران برداریم.

 با تشکر و به امید همکاری بیشتر

شرکت مهندسی بازرگانی پتروسازه